Współpraca

Wszystkie firmy zajmujące się sprzedażą lub produkcją elektroniki bardzo serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy handlowej. W tym celu należy przesłać do nas dokumenty poświadczające prowadzenie działalności gospodarczej lub posiadanie osobowości prawnej:

 • numer NIP
 • decyzja w sprawie nadania numeru REGON
 • zaświadczenie o wpisie do ewidencji lub jego odpowiednik
 • lub wypis z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG)

Po przesłaniu dokumentów otrzymają Państwo hasło do naszej strony internetowej, gdzie każdy klient posiada swoje indywidualne konto wraz z aktualnymi cenami.

Staramy się utrzymać niezmienny poziom cen, jednak ze względu na częste zmiany kursu walut oraz wahania cen surowców na rynkach światowych, nie zawsze jest to możliwe. Aktualnie obowiązujący cennik udostępniamy na stronie internetowej. Każda pozycja towarowa przedstawiona na stronach internetowych  ma określony numer katalogowy, nazwę towaru, cenę sprzedaży netto wyrażoną w PLN oraz minimalną ilość zakupu (opakowanie) i jednostkę.

W budowaniu własnej firmy i relacji handlowych kierujemy się kilkoma zasadami:

 1. Działamy zgodnie z prawem obowiązującym w naszym kraju oraz na obszarach, gdzie prowadzimy działalność handlową. Ponadto dostosowujemy się do wymogów wynikających z przynależności do struktur unijnych.
 2. Pracujemy dla (i na) klienta poprzez utrzymywanie partnerskich relacji, przestrzeganie poufności w zakresie ochrony danych naszych partnerów, informacji handlowych, prowadzonych transakcji.
 3. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Jesteśmy przekonani, że sprzedawca sprzedaje nie tylko towar, ale także coś dodatkowego – przyjemność bycia dobrze obsłużonym, zadowolenie i satysfakcję. Nie chcemy jedynie spełniać oczekiwań klienta, ale staramy się je wyprzedzać.
 4. Dbamy o rozwój firmy oraz atrakcyjność oferowanych produktów. Jesteśmy przekonani, że innowacyjność jest czynnikiem, który inspiruje i przyciąga.
 5. Stawiamy na jakość. Nasze wyroby badane są w trakcie i po zakończeniu procesów produkcji.
 6. Konkurencję traktujemy poważnie. Rywalizujemy na rynku w sposób uczciwy, zachowując dobre obyczaje. Nasz sposób na konkurencję to dbanie o jakość usług i bogata oferta produktów.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia prosimy składać w dowolnie wybrany przez Państwa sposób: za pośrednictwem naszej strony internetowej, e-mailem, faksem lub telefonicznie. Zamówienie powinno zawierać:

 • dane wymagane do wystawienia faktury VAT plus ewentualny adres wysyłkowy,
 • numer telefonu, pod którym możemy się skontaktować w razie wątpliwości,
 • wykaz zamawianych towarów (nazwa i numer katalogowy),
 • ewentualne uwagi.

Uwaga! Nie obsługujemy linii zaległości. Towarów, których nie było w naszym magazynie w momencie realizacji zamówienia, nie dosyłamy w późniejszym terminie bez ponownego zamówienia.

Minimalna kwota zamówienia 50 zł netto.

Towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej, a koszty transportu w zamówieniach, których wartość wynosi minimum 300 PLN netto, są pokrywane przez naszą firmę. Koszt wysyłki zamówienia o wartości poniżej 300 zł netto, wynosi 15 zł netto. 

Towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej, a koszty transportu w zamówieniach, których wartość wynosi minimum 300 PLN netto (jeśli przesyłka nie musi być wysłana na palecie) są pokrywane przez naszą firmę. W przypadku przesyłek paletowych, firma Lechpol pokrywa koszty transportu zamówień, których min. wartość wynosi 1500 PLN netto.

Przy zamówieniu pojedynczych sztuk telewizorów, smartfonów i tabletów wysyłka jest darmowa przy zamówieniach powyżej 500 zł netto.  

W sklepie internetowym wyświetlane są ceny netto. Odbiorcy hurtowi zamawiający większe ilości danego towaru, mogą indywidualnie negocjować ceny.

Przy realizacji pierwszego zamówienia prosimy o kontakt z działem sprzedaży w celu ustalenia formy płatności.

W przypadku odmowy kurierowi zwrotu palety euro, Lechpol obciąży klienta kosztem palety w wysokości 40zł brutto.

 

INFORMACJE LOGISTYCZNE

Prosimy o świadome i osobiste podpisywanie listu przewozowego, a także sprawdzenie ilości zawartych w nim paczek, stanu  technicznego paczek oraz wszystkich informacji zawartych w liście przewozowym, które dotyczą, np. kaucji za brak zwrotu palety euro. Jeśli wielopak nie jest kompletny, prosimy o kontakt na numer telefonu zamieszczony w liście przewozowym. Reklamację do DHL składa firma Lechpol na podstawie protokołu szkodowego wypełnionego przez odbiorcę w obecności kuriera. Taki formularz kurier ma przy sobie i jego obowiązkiem jest spisanie go wspólnie z klientem. Jeśli jednak z różnych przyczybn kurier nie posiada protokołu, można pobrać dokument na stronie www.lechpol.eu/wspolpraca. Odbiór przesyłki od kuriera bez zastrzeżeń, a następnie zgłoszenie jej uszkodzenia może spowodować odrzucenie roszczeń przez ubezpieczyciela i być argumentem do odmowy wypłaty odszkodowania. Jeśli zaistnieje konieczność wypełniania protokołu szkodowego, prosimy o wypełnianie go osobiście, a nie zlecanie tej czynności  kurierowi, który często podaje w nim informacje niezgodne z prawdą, a tym samym interesem klienta (np.  że towar jest zniszczony, ale opakowanie zewnętrzne jest nienaruszone itp.). W przypadku uszkodzeń, prosimy o zrobienie zdjęć i przesłanie ich do firmy Lechpol razem z ww. protokołem.

Potwierdzeniem wysłania zamówienia przez firmę Lechpol jest list przewozowy, a nie faktura.

Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki z dołączoną fakturą, a nie z zamówieniem. Reklamacje ilościowe należy zgłosić do magazynu firmy Lechpol w czasie do 3 dni od otrzymania przesyłki. Przyjmowaniem reklamacji i ich rozpatrywaniem zajmują się Agnieszka Syga i Grzegorz Kamiński. Zwracamy Państwa uwagę, że wszystkie przesyłki pakowane w magazynie firmy Lechpol przed wysłaniem ich do klienta przechodzą szczegółową i monitorowaną kontrolę. Zapis z kontroli procesu pakowania przechowujemy do 14 dni.