Zobacz nowość - smartfon inny niż wszystkie - Kruger&Matz LIVE 3 +


Zobaczysz same plusy
Live 3+, zgodnie ze swoją nazwą, ma do zaoferowania same plusy. Pierwszym z nich jest ekran IPS 5,2”, w rozdzielczości Full HD, który nawet pod najszerszym kątem doskonale odwzorowuje kolory oglądanych obrazów. Co więcej, mimo zwiększonego rozmiaru ekranu, obudowa została zaprojektowana w taki sposób, byś z łatwością wykonał wszystkie funkcje jedną ręką. Kolejny plus? Wyświetlacz LIVE 3+ jest dodatkowo wzmocniony hartowanym szkłem Gorilla Glass™ trzeciej generacji, a przez to jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na zadrapania.
Odważ się na więcej
Płynną pracę Live 3+ gwarantuje 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615, wspierany 3 GB pamięci RAM. Lubisz wyzwania? Sprawdź jak szybko uruchomisz film w jakości Full HD lub zaawansowane aplikacje i gry. Wbudowana pamięć 32 GB, którą dodatkowo rozszerzysz za pośrednictwem karty microSD, pozwoli Ci mieć najważniejsze pliki zawsze przy sobie.
Podwójna radość
Radość to jedna z tych rzeczy, która się mnoży jeśli się ją dzieli. Dzięki wbudowanym dwóm kamerom, LIVE 3+ daje podwójną radość: możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy tak jak ci wygodnie. Przednia kamera 5 Mpix sprawdzi się głównie do komunikacji internetowej oraz robienia selfie. Największym plusem jednak jest wyposażona w podwójną diodę doświetlającą tylna kamera 16 Mpix , która świetnie sprawdzi się do uwieczniania wspomnień i unikatowych momentów. Baw się dobrze!
Masz tę moc
Smartfon LIVE 3+ spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z dnia na dzień stanie się on Twoim niezastąpionym towarzyszem, a to za sprawą dwóch baterii o łącznej pojemności 6000 mAh. Innowacyjne rozwiązanie, jakie Kruger&Matz zastosował w LIVE 3+ sprawia, że możesz korzystać z zaawansowanych funkcji telefonu nawet przez kilka dni. Jeśli wyczerpie się wbudowany akumulator o pojemności 2480 mAh, możesz bez wyłączania telefonu włożyć dodatkową, wymienną baterię o pojemności 3520 mAh. Miej wszystko pod kontrolą.
Przejdź na nowy poziom
Live 3+ wyposażony został w port USB typu C oraz dedykowany kabel USB 3.1, który umożliwia przesyłanie danych z szybkością do 10 GB/s, czyli dwukrotnie wyższą niż miało to miejsce w przypadku standardowego microUSB. To nie jedyna zaleta złącza USB typu C. Nie musisz już za każdym razem, gdy chcesz podłączyć telefon do komputera lub ładowarki ustawiać wtyczki w odpowiedni sposób, narażając port na ewentualne uszkodzenia. Dzięki symetrycznej budowie, złącze USB 3.1 rozwiązuje ten problem.