Wizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Lechpol Electronics

23 maja 2020 roku firmę Lechpol Electronics odwiedził Prezydent Andrzej Duda. Spotkanie z załogą firmy, było jednym z elementów wizyty Prezydenta w powiecie garwolińskim.

W czasie ponad godzinnej wizyty Andrzej Duda, w towarzystwie przedstawicieli państwowych i lokalnych władz, m.in. Marii Koc - Senator RP, Mirosława Walickiego – Starosty Garwolińskiego, Marzeny Świeczak - Burmistrz Garwolina, Marcina Kołodziejczyka – Wójta Gminy Garwolin i Waldemara Sabaka – Wójta gminy Górzno rozmawiał z zarządem firmy o trudnej sytuacji, jaka spotkała polskich przedsiębiorców w związku z wybuchem pandemii koronawirusa. Prezes Lechpol Electronics, Zbigniew Leszek podkreślając rodzinny charakter firmy, wyjaśnił jak ważne dla niego i całego zarządu było utrzymanie zatrudnienia wszystkich pracowników w tym trudnym dla biznesu czasie. Częściowo było to możliwe, dzięki wsparciu tarczy antykryzysowej.

Jest mi bardzo miło, że spośród wielu firm w naszym powiecie, Prezydent zdecydował się przyjechać właśnie do nas. Doceniam to ogromne wyróżnienie i traktuję jako prezent z okazji 30-lecia działalności firmy – powiedział Zbigniew Leszek, prezes firmy Lechpol Electronics.

Po zakończeniu oficjalnego spotkania, Prezydent w towarzystwie Zbigniewa Leszka i Mariusza Leszka zwiedził magazyny firmy oraz rozmawiał z jej pracownikami. Dzięki tej wizycie mógł też bliżej poznać produkty marek Kruger&Matz oraz Teesa, których właścicielem jest firma Lechpol Electronics.

Foto: https://www.instagram.com/andrzejduda/

 

Zobacz galerię zdjęć z wizyty Prezydenta w firmie Lechpol Electronics >>