Piąta Gazela Biznesu wśród nagród firmy Lechpol

Firma Lechpol, będąca dystrybutorem urządzeń elektronicznych dwunastu marek, w tym najbardziej popularnych Kruger&Matz, Cabletech i Peiying, po raz kolejny została uhonorowana prestiżową nagrodą GAZELE BIZNESU 2013. Wyróżnienie to jest przyznawane małym i średnim przedsiębiorstwom, które charakteryzują się najbardziej dynamicznym rozwojem i stabilną sytuacją finansową.

Gazela Biznesu 2013 potwierdza prężny rozwój firmy Lechpol oraz jej doskonałą kondycję. W porównaniu do roku poprzedniego firma odnotowała bardzo znaczący wzrost przychodu i tym samym awansowała w tegorocznym rankingu do grupy najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w kraju. Gazela Biznesu to dla nas ważne wyróżnienie. Cieszę się, że nieprzerwanie od roku 2009 wśród nagród firmy pojawia się nowa statuetka potwierdzająca naszą przynależność do tego prestiżowego grona. Jest to też dla mnie potwierdzeniem, że nasze starania związane z rozwojem firmy są dostrzegane i co najważniejsze doceniane przez profesjonalistów – mówi Zbigniew Leszek, prezes firmy Lechpol.

Ranking Gazeli Biznesu przygotowywany jest już od 14 lat przez wywiadownię Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Podczas uroczystej gali w Hotelu Sofitel Victoria piąte w historii firmy Lechpol wyróżnienie odebrał Dyrektor Finansowy, Marcin Leszek.

Zapraszamy do galerii zdjęć.