Nowość w ofercie marki Peiying - rejestrator samochodowy FullHD


Dystrybutor marki Peiying, znanej zwłaszcza wśród miłośników sprzętu car audio, podążając za stale zmieniającymi się trendami, zwiększył ofertę marki o akcesoria samochodowe, które zwiększą komfort podróży każdego kierowcy. Kategoria ta w przypadku Peiyinga zawierała dotychczas wiele modeli nawigacji samochodowych, a ostatnio poszerzona została o wideorejestrator PY0010.  

Wideorejestrator Peiying to idealne uzupełnienie wyposażenia samochodu. PY0010 umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnej rozdzielczości FullHD 1920x1080 pikseli, wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu 12Mpx oraz odtwarzanie zapisanego materiału na urządzeniu lub np. telewizorze poprzez wyjście HDMI. Dzięki nowemu urządzeniu Peiyinga każda podróż, zwłaszcza w intensywnym czasie wakacyjnym będzie przebiegać pewnie, a właściciel auta będzie mógł czuł się bezpiecznie w przypadku każdej trudnej sytuacji.

 

Ekran LCD o przekątnej 2,8” gwarantuje szeroki kąt rejestrowanej sceny oraz doskonałej jakości obraz odtwarzanego materiału. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu w zależności od preferencji kierowcy, umożliwia uruchomienie funkcji rejestracji dźwięku. Rejestrator PY0010 posiada dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort jego użytkowania. Dostępna jest opcja sekwencyjnego nagrywania lub też możliwość ciągłej rejestracji obrazu, która szczególnie przyda się przy okazji dłuższej podróży. Umożliwia ona stałe nagrywanie przebiegu trasy, a w przypadku zapełnienia karty pamięci, urządzenie automatycznie zapisze nagranie w miejscu najstarszych plików. Rejestrator Peiying jest również wyposażony w technologię wykrywania ruchu. Dzięki niej pozostaje w trybie czuwania jeśli obraz jest statyczny, np. podczas dłuższego postoju na parkingu i włącza się dopiero w momencie wykrycia ruchu.
 

PY0010 można zamocować na przedniej szybie samochodu za pomocą dołączonego uchwytu. W zestawie znajduje się także karta micro SD klasy 10, o pojemności 8GB, a także ładowarka samochodowa i kabel USB do zgrywania plików na komputer. Sugerowana cena detaliczna: 349 zł.

 

Więcej informacji na:

www.peiying.pl
www.facebook.com/PeiyingCarAudio

***
Peiying to istniejąca od 10 lat na rynku europejskim marka, znana w środowisku car audio z produkcji sprzętu grającego i rozwiązań multimedialnych do samochodu. W ofercie marki Peiying znajdują się m.in. nawigacje, radia samochodowe, głośniki, wzmacniacze oraz monitory multimedialne. Podążając za nieustannie zmieniającymi się trendami i upodobaniami konsumentów oraz rozwojem technologii Peiying stale ulepsza swoje produkty, osiągając pozycję doskonale rozpoznawalnej marki, której zaufało tysiące zadowolonych klientów