Marcelina Zawadzka szuka prawdziwych pasjonatów w Garwolinie – weź udział w akcji „It's your life just take it”

W niedzielę 22 czerwca 2014 roku w godzinach 11.00 – 12.00 w Street Dance Studio na ul. Kościuszki 49 L w Garwolinie odbędzie się spotkanie z Marceliną Zawadzką – byłą Miss Polonia i jednocześnie ambasadorką kampanii „It’s your life just take it” marki Kruger&Matz, należącej do firmy Lechpol. Marcelina w tym projekcie pełni rolę Łowcy Pasji – na terenie całego kraju poszukuje osób, które mają fascynujące pasje i chcą się tym pochwalić. Właśnie w Garwolinie odnalazła dwie osoby, które zaimponowały jej swoim talentem i niecodziennym hobby.

 

Damian Garbula – rysownik, lat 18. Tworzy niezwykłe prace łączące motoryzację i architekturę: Fascynuje mnie łączenie aut z odpowiednią architekturą. Jedno i drugie jest przecież dziełem sztuki, nie tylko zwykłym narzędziem, daje to niesamowity efekt”

 

Drugim uczestnikiem jest Dawid Szeląg, lat 26 – tancerz i właściciel szkoły tańca Street Dance Studio w Garwolinie.
Sztuka iluzji ciała, kreatywność, wyobraznia… to tylko niektóre elementy tworzące obraz stylu tanecznego - Popping. Każdego dnia rozwijam swoje umiejętności, ćwicząc samemu a także podróżując aby zasięgać wiedzy od prekursorów tego stylu. Obecnie prowadzę z żoną Szkołę Tańca, dzięki czemu moja pasja wskoczyła na wyższy poziom zaangażowania i satysfakcji zarazem! Uczę siebie, ale i innych także, poświęcam czas nie tylko dla siebie ale i dla rozwoju dzieci i młodzieży”.

Podczas niedzielnego wydarzenia będzie możliwość spotkania z Marceliną Zawadzką oraz Michałem Leszkiem – twórcą marki Kruger&Matz i pomysłodawcą kampanii. Wszyscy goście będą mogli porozmawiać o pasji w życiu, kibicować uczestnikom wyłonionym z castingu i zrobić sobie zdjęcia z Gwiazdą. Będzie można także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą produkty Kruger&Matz: tablet, smartfon czy słuchawki.

Głównym elementem projektu „It’s your life just take it” jest platforma konkursowa na stronie www.itsyourlife.pl, za której pośrednictwem wszyscy zainteresowani mogą prezentować swoje pasje. Poszukiwani są muzycy, sportowcy, artyści, wokaliści, podróżnicy, melomani, poeci… ludzie, którzy mają marzenia i nie boją się ich realizować. Z nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane najciekawsze osobowości prezentujące różnorodne talenty.

Udział w konkursie jest bardzo prosty!

I etap: Należy wgrać film, czy zdjęcie,

II etap: Następnie należy dodać krótki opis: jaką mam pasję, jak towarzyszy mi w życiu – dajemy pełną dowolność. Ważne, aby ta opowieść była ciekawa i pokazywała Ciebie jako prawdziwego pasjonata danego hobby.

III etap: Nie wolno zapomnieć o pozostawieniu danych kontaktowych (mail, nr telefonu), aby Łowca Pasji, mógł Cię odnaleźć!

Na uczestników konkursu czeka wiele atrakcyjnych nagród (m.in. sprzęt elektroniczny marki), w tym nagroda główna: Kruger&Matz sfinansuje realizację pasji zwycięzców.

Więcej informacji na www.itsyourlife.pl