Marcelina Zawadzka „Łowcą pasji” w Pytaniu na Śniadanie

Od 5 lipca, w Pytaniu na Śniadanie na antenie TVP 2 ruszył nowy cykl  pt. „Łowca Pasji”. W tytułową rolę wcieliła się Marcelina Zawadzka, modelka i była Miss Polonia. Prowadząca jest jednocześnie ambasadorem kampanii „It’s your life just take it”, w ramach której szuka utalentowanych osób chcących pochwalić się swoim hobby, pokazać, że są najlepsze w tym co robią i mają w życiu niezwykłą pasję! To właśnie relacje z jej wizyt u wybranych uczestników kampanii zobaczymy w sobotnie poranki  w TVP 2.

W każdym odcinku nowego programu poznamy innego uczestnika kampanii „It’s your life just take it” marki Kruger&Matz. Każdy bohater pragnął pokazać swoją pasję w konkursie, który jest jednocześnie najważniejszym elementem tej kampanii. Zaangażowanie, determinacja i hobby uczestników urzekło Marcelinę na tyle, że postanowiła osobiście wysłuchać historii i bliżej poznać m.in.: Dawida – tancerza i właściciela szkoły tańca, Łukasza – zawodnika nr 1 wg Polskiego Rankingu Squasha czy Piotrka, który od 6 lat buduje samochód według własnego projektu.

Każdy może wziąć udział w konkursie – nie liczy się wiek, pochodzenie – tylko pasja. Organizatorzy akcji poszukują nie tylko miłośników sportów ekstremalnych, muzyków, artystów, ale także fanów szydełkowania, projektowania mody –  ludzi, którzy mają marzenia i nie boją się ich realizować. Każdy jeszcze ma szansę na realizację swoich marzeń, wystarczy przesyłać swoje zgłoszenie. Konkurs trwa do końca września.

„Pasja napędza moje życie, tylko realizacja moich zainteresowań sprawia, że czuję się w swoim żywiole. Dlatego tak dobrze rozumiem naszych uczestników. Ta kampania pokazuje nam dwie ciekawe kwestie: pierwszą jest olbrzymia liczba nietypowych zainteresowań, niezwykle ciekawych ludzi, których warto pokazywać światu. Drugim elementem jest przezwyciężanie słabości, budowanie siły charakteru, które daje nam właśnie pasja. W pierwszym odcinku poznamy Dawida – zapalonego tancerza poppingu, który otworzył szkołę tańca. Takich wyjątkowych ludzi którzy czekają, aby ich odkryć są setki. Spotkania z nimi, to dla mnie ogromne przeżycie. Wiem, że bez realizacji własnych zainteresowań, człowiek stoi w miejscu, a my chcemy pomóc ludziom, którzy potrzebują wsparcia do osiągnięcia celu. Szukamy pozytywnych osobowości, które zarażą swoją pasją, a my odwdzięczymy się finansując spełnienie ich marzeń – powiedziała Marcelina Zawadzka.

                                       

Masz pasję? Zgłoś się do konkursu na www.itsyourlife.pl 

I etap: Należy wgrać film lub zdjęcie,

II etap: Następnie należy dodać krótki opis: jaką mam pasję, jak towarzyszy mi w życiu, jakie marzenia chcę zrealizować. Ważne, aby ta opowieść była ciekawa i pokazywała uczestnika jako prawdziwego pasjonata danego hobby.

III etap: Nie wolno zapomnieć o pozostawieniu danych kontaktowych (mail, nr telefonu), aby Łowca Pasji, mógł Cię odnaleźć!

Eliminacje:

W każdym miesiącu wybieranych jest 5 finalistów spośród zgłoszeń wysłanych w danym  miesiącu. Zgłoszenia można nadsyłać do końca września 2014 roku. Do Wielkiego Finału przejdzie 35 osób: 25 półfinalistów oraz 10 uczestników wyróżnionych dodatkowo, którzy nie dostali się do poprzednich półfinałów. Zwycięzca zostanie wybrany w drodze głosowania przez Jury. Ogłoszenie wyników do końca listopada 2014 roku.

Do wygrania m.in. słuchawki, tablety i smartfony marki Kruger&Matz, a także nagroda główna: sfinansowanie realizacji pasji zwycięzców. Pula nagród to równowartość 50 tys. zł.