Lechpol na targach CeBIT 2014

Od poniedziałku światową stolicą nowoczesnych technologii został niemiecki Hanower, gdzie odbywają się prestiżowe targi CeBIT 2014, będące największym na świecie wydarzeniem łączącym branżę ICT z biznesem. W tym roku w targach uczestniczy ponad 3 tys. przedsiębiorstw z branży nowych technologii, a wśród nich  po raz pierwszy swoje produkty prezentuje także firma Lechpol.

Targi w Hanowerze to nie tylko największe wydarzenie z zakresu teleinformatyki i gospodarki cyfrowej, ale także efektywna platforma wymiany wiedzy, doświadczeń, a przede wszystkim nawiązywania kontaktów biznesowych. Potencjał tego wydarzenia dostrzega coraz więcej polskich firm. W tym roku na targach tych pojawiło się ok. 50 wystawców z naszego kraju. 

CeBIT 2014 to kolejny punkt na drodze do realizacji założonej na najbliższe lata strategii rozwoju firmy Lechpol. Obecność na tych targach ma na celu pokazanie potencjału jaki kryje w sobie firma. Uważam, że jesteśmy już gotowi do poszerzenia współpracy z klientami zagranicznymi. Wierzę, że prezentacja firmy na tym prestiżowym wydarzeniu ułatwi nam znalezienie partnerów biznesowych z całej Europy i nie tylko – mówi Zbigniew Leszek, prezes firmy Lechpol. 

Na 30-metrowym stoisku G16 w hali 15 zostały zaprezentowane wybrane produkty z bogatej oferty firmy. Zwiedzający mogą zapoznać się z działaniem, funkcjami oraz obsługą urządzeń dobrze znanych na rynku marek: Cabletech, VIPOW, KEMOT czy Peiying. Na targach CeBIT nie mogło zabraknąć także marki Kruger&Matz, której plany dot. intensywnej ekspansji i rozwijania dystrybucji w innych krajach europejskich komunikowane były już na początku roku.

***

Firma LECHPOL powstała w 1990 roku. Od początku istnienia specjalizuje się ona w kompleksowej dostawie i dystrybucji części oraz urządzeń elektronicznych. Lechpol jest dystrybutorem produktów takich marek jak: Peiying, Cabletech, Sunker, Kemot, Vipow, Unit, M-LIFE, Dibeisi, Azusa, Quer, Kruger&Matz, Intex. Oferowane przez firmę produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz niepowtarzalnością rozwiązań technicznych. Dzięki temu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Lechpol od wielu lat jest jednym z ambasadorów powiatu garwolińskiego w Polsce i Europie.

Galeria zdjęć

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem o udziale polskich firm na tagach CeBIT: http://technoblog.computerworld.pl/2014/03/18/polskie-firmy-na-targach-cebit/