Kruger&Matz prezentuje swoją ofertę na Mobile World Congress 2014

Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja międzynarodowych targów Mobile World Congress. Przez najbliższe dni Barcelona będzie miejscem premier produktowych oraz prezentacji ofert najważniejszych firm z branży elektroniki użytkowej i nowych technologii. Wśród nich nie zabraknie prężnie rozwijającej się na polskim rynku marki Kruger&Matz, która ma swoje stoisko w hali nr 7 na stanowisku 7M05.

Produkty Kruger&Matz są obecne na rynku od ponad czterech lat. W początkowej ofercie marki dostępny był sprzęt do słuchania muzyki w samochodzie i w domu. Następnie pojawiły się słuchawki i urządzenia mobilne – tablety oraz smartfony. To właśnie te ostatnie urządzenia szczególnie trafiły w gust klientów, co pozwoliło marce podbić polski rynek branży nowych technologii.

Kolejnym elementem strategii rozwoju marki Kruger&Matz jest rozszerzenie dystrybucji na inne  kraje europejskie i powtórzenie sukcesu, jaki osiąga w Polsce. W tej chwili poza naszym krajem produkty marki można spotkać jeszcze na niewielką skalę m.in w Niemczech, Rumunii, Holandii i Belgii. Obecność Kruger&Matz na MWC 2014, które jest jednym z największych wydarzeń w branży, jest pierwszym krokiem w kierunku realizacji tej strategii. Coraz mocniej myślimy o intensywnej ekspansji na Europę i rozwijaniu dystrybucji w innych krajach. Liczymy na to, że nasza obecność na tych targach pozwoli nam pokazać potencjał marki Kruger&Matz, a dzięki temu znaleźć silnych partnerów biznesowych z różnych krajów Europy – mówi obecny na targach w Barcelonie Michał Leszek, dyrektor marketingu Kruger&Matz.

Przez kolejne dni na stanowisku Kruger&Matz uczestnicy MWC 2014 będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą marki - od designerskich systemów audio i unikalnych słuchawek, poprzez najnowsze tablety i smartfony, na różnego rodzaju akcesoriach kończąc. Niewątpliwą korzyścią dla zwiedzających będzie także poznanie planów Kruger&Matz na rok 2014 oraz przewidzianych premier produktowych. Ideą marki jest oferowanie najnowszych nowinek technologicznych, na które stać każdego. Dlatego produkty Kruger&Matz wyróżniają się z wielu im podobnych bardzo dobrą jakością oraz przystępną ceną.

Galeria zdjęć


www.krugermatz.com
https://www.facebook.com/krugermatz

***

Krüger&Matz to marka specjalizująca się w produkcji urządzeń zapewniających doskonałą rozrywkę zarówno w domu, jak i w samochodzie. Oferowane produkty odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów stawiających na wysoką jakość i nowoczesny design w optymalnej cenie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom w portfolio produktów Kruger&Matz znaleźć można m.in. designerskie i zapewniające doskonałą jakość dźwięku słuchawki oraz sprzęt audio, a także nowoczesne rozwiązania mobilne jak tablety, czy smartfony.