Kolejne spotkania szkoleniowe za nami

W dniach 10-12 maja w Katowicach, Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy odbyły się kolejne organizowane  przez firmę Lechpol spotkania szkoleniowe poświęcone procesowi cyfryzacji i narzędzi, które pozwolą odnieść sukces w sprzedaży urządzeń do odbioru DVB-T.

Wszystkie spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów firmy. Program konferencji obejmował zarówno prezentacje produktów marki Cabletech do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, jak też techniki ich sprzedaży. Zgormadzeni mogli zapoznać się również z wynikami sprzedaży tunerów CABLETECH w sklepach na Mazowszu, gdzie proces wyłączenia analogowego sygnału telewizyjnego miał miejsce w marcu.

Dużym zainteresownaiem uczestników konferencji cieszył się punkt dot. form promocji i reklamy tunerów Cabletech oraz dobrych praktych wdrożenia kampanii promocyjnej w ich regionie. Na zakonczenie spotkania zgromadzeni  otrzymali wiele niezbędnych materiałów reklamowych takich jak: gazetki , katalogi produktów, ulotki i naklejki informacyjne, banery itp.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć