Kolejna polska marka zdobywa zagraniczne rynki


Kruger&Matz to marka specjalizująca się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio. W 2013r. firma poszerzyła swój asortyment wprowadzając trzy modele smartfonów MOVE, LIVE oraz MIST, a ich producent deklaruje, że chce w samym 4. kwartale sprzedać 50 tys. szt. smarfonów, z czego 20 tys. poza granicami kraju. Polska firma odnotowała ponad 5-krotny wzrost sprzedaży w stosunku do ubiegłego roku.

Firma Kruger&Matz w szybkim czasie stała się rozpoznawalna i doceniana na polskim rynku. K&M skoncentrowana dotąd na produktach audio i komforcie odbiorców muzyki, postanowiła ułatwić swoim klientom coś znacznie szerszego − komunikację. Polska marka postawiła na wysokiej jakości urządzenia mobilne w przystępnej cenie i tym ujęła swoich klientów. W tym przypadku możemy stwierdzić, że mniej znaczy więcej. „Za cenę ok. 700 zł możemy stać się posiadaczami smartfona, niczym nie odbiegającego od standardów urządzeń dostępnych obecnie na rynku za dużo wyższą cenę. To już nie cena świadczy o jakości, ale uczciwość producentów marki wobec swoich klientów.” – podkreśla Michał Leszek -  Dyrektor ds. Marketingu marki Kruger&Matz.

Kruger&Matz jest marką wywodzącą się z sektora sprzętu audio, ale wraz z rozwojem firmy i zainteresowaniu konsumentów nowymi produktami, stara się rozwijać również portfolio swojej marki. W samym 2013r. Kruger&Matz poszerzył swoją ofertę o nowe tablety oraz smartfony. Dzięki temu, marka podbiła polski rynek branży nowych technologii, trafiając swoimi produktami w gust klientów. Urządzenia te odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów stawiających na wysoką jakość i nowoczesny design w optymalnej cenie.

„Stale analizujemy rynek i słuchamy tego, co mówią nasi klienci. W przyszłości firma Kruger&Matz planuje rozszerzyć sprzedaż i produkcje o nowy sektor – telewizory i komputery. Kruger&Matz pragnie powtórzyć sukces, jaki osiąga właśnie w Polsce i podbić rynki zagraniczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z popularności produktów Kruger&Matz oraz pozytywnej ich oceny przez użytkowników. Liczymy na to, że tylko w czwartym kwartale sprzedaż smartfonów wyniesie ok. 50 tys. szt. z czego ok. 20 tys. poza granicami kraju” – dodaje Michał Leszek.

Produkty Kruger&Matz można spotkać obecnie w wielu krajach świata, w tym m.in w Niemczech, Holandii, Belgii, Czachach , Słowacji, Ukrainie, Węgrzech, Rumunii i Bułgarii.

 

Więcej informacji na:
www.krugermatz.com
https://www.facebook.com/krugermatz