It’s your life just take it – Kruger&Matz zachęca do życia z pasją

Kruger&Matz wierzy, że w życiu najważniejsza jest pasja. Przedmioty i urządzenia, które gromadzimy mają być tylko środkiem do celu – pomagać nam w jej realizacji. Dlatego marka postanowiła stworzyć wyjątkowy projekt „It’s your life just take it”. Jego głównym celem jest promowanie takiego stylu życia i wyborów, które pozwolą każdemu, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy płci na uświadomienie sobie, co w życiu jest naprawdę wartościowe i ważne. Kruger&Matz pragnie wspierać pasje oraz dawać ludziom szansę na realizację ich marzeń. Nawet tych najbardziej odważnych.

W ramach projektu została zrealizowana wyjątkowa kampania, w której udział wziął Przemysław Saleta – znany polski bokser oraz Grzegorz „Iwan” Kucharczyk – instruktor skoków spadochronowych. To, co łączy obydwu bohaterów to dążenie do realizacji swoich pasji, a to doskonale wpisuje się w ideę marki Kruger&Matz. Dlatego w ramach projektu „It’s your life just take it” powstały inspiracyjne filmy dokumentalne, w których bohaterowie kampanii opowiadają jak pokonywali przeciwności losu, nie poddawali się, wytrwale walczyli – wszystko, by w życiu robić to, co kochają najbardziej. Dziś to oni razem z marką Kruger&Matz szukają innych ludzi, podobnych do siebie. Ludzi, którzy nie boją się brać życia w swoje ręce.

Osią projektu jest konkurs „Pokaż nam swoją pasję”, w którym Kruger&Matz poszukuje ludzi pragnących zrealizować swoje marzenia. Platformą konkursu jest aplikacja na stronie www.krugermatz.com, za której pośrednictwem wszyscy zainteresowani mogą prezentować swoje pasje. „Poszukujemy muzyków, sportowców, artystów, wokalistów, podróżników, melomanów, kucharzy, poetów… ludzi, którzy mają marzenia i nie boją się ich realizować. Na uczestników konkursu czeka wiele atrakcyjnych nagród m.in. nasze słuchawki, tablety i smartfony, ale przede wszystkim nagroda główna – 50 tys., zł na sfinansowanie realizacji pasji dla zwycięzców konkursu” – mówi Michał Leszek, twórca marki Kruger&Matz i jednocześnie inicjator kampanii.

W trakcie trwania projektu w wybranych miastach w Polsce pojawi się Łowca Pasji, który będzie „polował” na różnorodne talenty. Do tego zadania Kruger&Matz wybrał Marcelinę Zawadzką, modelkę i byłą MISS Polonia, która posiada wiele pasji, przez co doskonale wpisuje się w wartości marki Kruger&Matz. Marcelina uwielbia życie w ruchu i wśród ludzi. Wiatr we włosach to jej żywioł. Jest fanką kitesurfingu, wakeboardingu, snowboardu i jazdy na motocyklu. Z wyjazdów powstaną materiały video oraz wywiady prezentujące ludzi z pasją. Wszystkie będą dostępne na platformie internetowej projektu.

Idea projektu wywodzi się z wartości, jakie niesie ze sobą marka Kruger&Matz i ludzie, którzy ja tworzą. Zgodnie z nimi w życiu warto poświęcać uwagę temu, co jest naprawdę ważne – chwilom, emocjom, bliskim i pasjom. Wszystko inne m.in. urządzenia, są jedynie narzędziem, które można wykorzystać do tworzenia życia opartego na prawdziwych wartościach. Kruger&Matz chce, by produkty były dodatkiem do wspaniałego życia, a nie jego celem. Jako Kruger&Matz chcemy inspirować do tworzenia życia pełnego pasji, brania za nie pełnej odpowiedzialności i nadawania mu głębokiego sensu. Robimy to przez pokazywanie ludzi, którzy dokonali w życiu wyboru, by właśnie tak żyć. Oni są doskonałym przykładem, że wszystko jest możliwe. Kruger&Matz również daje ludziom wybór. To od konsumenta zależy, czy kupi produkt, znanego światowego producenta, czy też wybierze spełniający te same funkcje i równie dopracowany technologicznie, a jednocześnie dużo tańszy telefon lub tablet Kruger&Matz. Może warto sięgnąć po ten drugi, a zaoszczędzoną różnicę przeznaczyć na realizację swoich pasji lub wspólny czas z ludźmi, których kochamy? W kampanii „It’s your life just take it” pozostawiamy ludzi z pytaniem: co jest Twoją pasją?, co jest dla Ciebie naprawdę ważne? Na te pytania każdy musi odpowiedzieć sobie sam – dodaje Michał Leszek.

Projekt rozpoczyna się 25 kwietnia i potrwa do 30 września 2014r. Więcej informacji nt. kampanii oraz realizowanego konkursu na stronie: www.itsyourlife.pl