Ekspresy do kawy z serii AROMA w ofercie marki Teesa

Nic nie pomaga tak dobrze zacząć dnia, jak filiżanka świeżej, aromatycznej kawy. Tym bardziej jeśli można sobie pozwolić na ten rytuał w zaciszu własnego domu. Dla osób, które lubią mieć alternatywę marka Teesa przygotowała serię ekspresów AROMA, która zawiera zarówno proste w obsłudze urządzenia, jak też bardziej zaawansowane, dla wymagających kawoszy.

Marka Teesa dostępna jest na polskim rynku od 2014 roku. Jej ofertę zapoczątkowały urządzenia z kategorii tzw. drobnego AGD, tj. żelazka, blendery oraz czajniki. Następujący przez ostatnich kilka lat rozwój marki sprawił, że asortyment znacznie się zwiększył. Do oferty trafiły zaawansowane produkty, jak odkurzacze, roboty kuchenne 3w1, grille gazowe czy właśnie ekspresy do kawy.  Te ostatnie należą do serii AROMA i różnią się nie tylko ceną, ale też funkcjonalnością.   

Prezentacja video serii Teesa AROMA.

Wyposażony w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,9 l AROMA 700, to automatyczny ekspres, który umożliwia parzenie dwóch filiżanek kawy jednocześnie. Urządzenie, dzięki bogatej funkcjonalności, dostosowuje się do preferencji użytkownika, dając możliwość parzenia kawy na dwa sposoby – mieląc ziarna we wbudowanym, solidnym żarnowym młynku lub też używając kawy już zmielonej. Co więcej, użytkownik może także spersonalizować swoją kawę, tzn. ustawić wielkość, aromat, temperaturę parzenia, grubość zmielenia ziaren, ilość wody oraz czas spieniania mleka. Przy pomocy dyszy do gorącej wody w ekspresie AROMA 700 można także z łatwością zaparzyć herbatę oraz spienić mleko. To rozwiązanie pomoże także w szybkim podgrzaniu filiżanki.

W AROMA 700 zachwyca nie tylko aromat przygotowanej kawy, ale też design ekspresu. Obudowa w kolorze szarości i czerni będzie pięknie prezentować się w każdej nowoczesnej kuchni. Dodatkowej estetyki nadaje też delikatne światło podświetlające obszar nalewania kawy.

Osoby, które nie mają miejsca na zaawansowane urządzenia, ale chcą się cieszyć aromatem świeżo parzonej kawy, docenią pozostałe, bardziej kompaktowe ekspresy z serii AROMA, w tym model kolbowy Teesa AROMA 300. Dołączona do urządzenia kolba ułatwia odmierzenie odpowiedniej ilości zmielonej kawy. Proces parzenia rozpoczyna się zaraz po umieszczeniu kolby w ekspresie. Do zestawu zostały dołączone także dodatkowe filtry do stosowania wygodnych saszetek E.S.E. lub kapsułek. Ekspres wyposażony został w podstawowe funkcje, które ułatwią przygotowanie aromatycznej kawy. Użytkownicy znajdą płytę podgrzewającą filiżanki, dyszę spieniającą mleko oraz wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,5 l. Teesa oferuje ten model w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz srebrnym.

Dla osób, które lubią pić kawę w towarzystwie, ale jednocześnie nie chcą spędzić zbyt dużo czasu parząc każdą filiżankę z osobna, Teesa proponuje przelewowy ekspres AROMA 100. Pojemny, 1,5­litrowy szklany dzbanek wystarczy, by zaparzyć aromatyczny napój dla kilku osób. Co ważne ekspres wyposażony został w powierzchnię grzejną, dzięki której kawa utrzymuje optymalną temperaturę przez ok. 40 minut. Komfort obsługi zapewnia nylonowy filtr wielokrotnego użytku oraz blokada kapania. Dzięki niej, po zdjęciu dzbanka z powierzchni grzejnej, zawór zamyka się umożliwiając podanie kawy przed zakończeniem procesu przesączania.

Seria Teesa AROMA to nie tylko ekspresy. W ofercie marki można znaleźć także akcesoria do przygotowania kawy jak młynki oraz spieniacze do mleka.

Produkty dostępne są w sieci sklepów Rebel Electro i na www.rebelelectro.com, a także w oficjalnym sklepie Teesa na stronie www.teesa.pl.