Dział sprzedaży

Kontakt: +48 25 685 00 00

 

Maciej Wiórkowski -  Kierownik sprzedaży ds. klientów kluczowych i międzynarodowych

tel. +48 25 685 00 32, mobile +48 665 014 014e-mail: maciej@lechpol.pl

 

Przemek Szulc - Kierownik sprzedaży ds. klientów krajowych

tel. +48 25 685 00 37, +48 501 160 372, e-mail: przemek@lechpol.pl

 

Karol Rędaszka

tel. +48 25 685 00 34, +48 603 594 452, e-mail: karol@lechpol.pl

 

Rafał Duchna

tel. +48 25 685 00 35, +48 603 195 195, e-mail: rafal@lechpol.pl

 

Agnieszka Trzcińska

tel. +48 25 685 00 36, e-mail: agnieszka@lechpol.pl

 

Tomasz Mikulski

tel. +48 25 685 00 33, +48 661 900 408, e-mail: tomasz.mikulski@lechpol.pl

 

Mariusz Piętka

tel. +48 25 685 00 39, +48 665 535 355, e-mail: mariusz.pietka@lechpol.pl

 

Kamil Górski

tel. +48 25 685 00 84, e-mail: kamil.gorski@lechpol.pl

 

Paweł Rudnik

tel. +48 25 685 00 82, e-mail: pawel.rudnik@lechpol.pl

 

Alicja Zalewska

tel. +48 25 685 00 57, e-mail: alicja.zalewska@lechpol.pl

 

Tomasz Siepsiak

tel. +48 25 685 00 56, e-mail: tomasz.siepsiak@lechpol.pl

 

Paweł Górzkowski - Kierownik działu sprzedaży internetowej

tel. +48 25 685 00 38, e-mail: pawel.gorzkowski@lechpol.pl

 

Anna Głaszczka

tel. +48 25 685 00 80, e-mail: anna.glaszczka@lechpol.pl

 

Alicja Michalik

tel. +48 25 685 00 80, e-mail: alicja.michalik@lechpol.pl

 

Maciej Parol

tel. +48 25 685 00 59, e-mail: maciej.parol@lechpol.pl

 

Justyna Ochnik

tel. +48 25 685 00 83, e-mail: justyna.ochnik@lechpol.pl

 

Katarzyna Leszek

tel. +48 25 685 00 80, e-mail: katarzyna.leszek@lechpol.pl