SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ

                                                                              Lechpol Electronics

POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina, nr ref. tłumacz/2020

Opis stanowiska:

  • opracowywanie dokumentacji technicznej w języku polskim i angielskim,
  • opracowywanie instrukcji obsługi w języku polskim i angielskim,
  • praca z produktem,
  • współpraca z biurem tłumaczeń.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność i terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość terminologii i zagadnień związanych z elektroniką,
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • system premiowy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego,
  • zniżki pracownicze,
  • możliwość korzystania z hali sportowej, basenu oraz siłowni,
  • spotkania integracyjne,
  • rodzinną atmosferę,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Na oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny czekamy do 29.02.2020 pod adresem: designstudio@lechpol.pl

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Przesłanie niniejszej aplikacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgodny na przetwarzanie danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Lechpol Electronics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k. z siedzibą w Miętnem, ul. Garwolińska 1, 08-400 Garwolin. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia poprzez wiadomość mailową na adres praca@lechpol.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.