Nagrody i wyróżnienia

 

Nieustanny rozwój firmy Lechpol Electronics, profesjonalne podejście do biznesu oraz podnoszenie jakości oferowanych produktów zostały docenione wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Dodatkowo nasza firma będąc ambasadorem powiatu garwolińskiego w Polsce i Europie aktywnie wspiera jego rozwój i promocję, za co otrzymuje wiele podziękowań i wyróżnień.

 

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości

 
09 października 2019 roku w czasie finałowej gali siódmej edycji akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, firma Lechpol Electronics została uhonorowana przez redakcję Dziennika Gazeta Prawna statuetką w kategorii Polska marka  - Kruger&Matz.

 

Lew Koźmińskiego

 
16 października 2017 roku w warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego odbyło się uroczyste spotkanie, w czasie którego rozstrzygnięto tegoroczną edycję plebiscytu "Lwy Koźmińskiego". Konkurs ten ma na celu wyróżnienie absolwentów, którzy odnieśli spektakularny sukces zawodowy i których ścieżka kariery może służyć za wzór studentom i absolwentom uczelni.
Tegoroczna nagroda w kategorii "Przedsiębiorca" przypadła prezesowi firmy Lechpol Electronics - Mariuszowi Leszkowi.
 
 
 
 
   
 

Jakość Roku 2015

 
17 marca 2016 roku w Warszawie odbył się II Europejski Kongres Jakości, w czasie którego kluczowym punktem było jubileuszowe, dziesiąte rozdanie Certyfikatów JAKOŚĆ ROKU® przedsiębiorstwom, organizacjom oraz jednostkom naukowo-badawczym, dla których w 2015 roku wysoka jakość produktów, usług oraz innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowiła priorytet i wyznaczała ścieżkę rozwoju. 
W tym roku, po raz pierwszy doceniona została także firma Lechpol, która otrzymała Certyfikat Jakość Roku w kategorii produkt, za linię urządzeń marki Kruger&Matz.  
 
   

SuperWiktoria

W roku 2015 Warszawska Izba Przedsiębiorców nagrodziła statuetką SuperWiktoria wiceprezesa firmy Lechpol Mariusza Leszka przyznając mu tytuł Managera Roku branży elektronicznej. 

   

SuperWiktoria

Po raz kolejny firma Lechpol została laureatem nagrody specjalnej w konkursie Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców. W tym roku Warszawska Izba Przedsiębiorców nagrodziła Lechpol statuetką  SuperWiktoria w kategorii firma 25-lecia transformacji w Polsce.
 

   

Lider Przedsiębiorczości Roku 2015

Lider Przedsiębiorczości Roku należy do najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów promujących przedsiębiorczość w Polsce. Konkurs ten jest organizowany przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości od 1994 roku. Kapitauła konkursu po raz kolejny dostrzegła aktywność rynkową, innowacyjność i dynamiczny rozwój firmy Lechpol przyznając jej statuetkę Lidera Przedsiębiorczości już po raz trzeci.

   

Oznaczenie za zasługi dla gospodarki

Prezes firmy Lechpol, Pan Zbigniew Leszek, w jubileuszowym roku działalności firmy został odznaczony przez Ministra Gospodarki odznaką honorową za zasługi dla gospodarki RP.

   

Medal PRO MASOVIA

Pro Masovia to wyjątkowe wyróżnienie, które Marszałek Województwa Mazowieckiego przyznał firmie Lechpol za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego.

   

Platynowy Mikrofon Radia Podlasie

Platynowe Mikrofony Katolickiego Radia Podlasie stanowią uznanie dla pracy osób i instytucji, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju i funkcjonowania rozgłośni. Wśród 6 tegorocznych laureatów Platynowych Mikrofonów, w kategorii „Wkład w rozwój regionu” wyróżniono firmę Lechpol z prezesem Zbigniewem Leszkiem.

Zapraszamy do przeczytania relacji z wydarzenia

   

Diament Forbes 2015

Firma Lechpol znalazła się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2015 - przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech klatach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

   

Euro firma Roku 2014

Ten zaszczytny tytuł został przyznany firmie Lechpol przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości za dynamiczny rozwój i ekspansję na rynki zagraniczne.

   

Lider Przedsiębiorczości Roku 2014

Firma Lechpol otrzymała już po raz drugi tytuł Lidera Przedsiębiorczości Roku 2014 . Organizatorem tego konkursu jest Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Tytuł Lidera Przedsiębiorczosci nadany został firmie Lechpol za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym, a także za umiejętne korzystanie ze środków unijnych, które są przeznaczane na rozwój firmy.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 
   

Polska Nagroda Innowacyjności 2014

Polska Nagroda Innowacyjności to specjalne wyróżnienie przyznawane przez Polską Agencję Przedsiębioorczości dla firm i instytucji działających na polskim rynku, których działalność cechuje innowacyjność. Nagrody są wyrazem uznania dla prowadzonej działalności i uhonorowaniem sukcesów. firma Lechpol otrzymała to zaszczytne wyróżnienie za markę Kruger&Matz.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

   

Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców 2014

Nagroda Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców, którą po raz kolejny otrzymała firma Lechpol świadczy o upowszechnianiu przez nas zasad etyki i rzetelnym wykonywaniu działalności gospodarczej.

Organizatorem konkursu jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Patronat honorowy nad projektem objęło Ministerstwo Gospodarki, Wojewodowie i Marszałkowie województw, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Związek Powiatów Polskich.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

   

Nagroda imienia Stanisława Wokulskiego
dla Prezesa firmy Lechpol 

Prezes Firmy LECHPOL, Zbigniew Leszek otrzymał od Warszawskiej Izby Przedsiębiorców prestiżową nagrodę im. Stanisława Wokulskiego. Wyróżnienie to przyznawane jest jednemu przedsiębiorcy, który w swojej działalności gospodarczej kieruje się zasadami bliskimi pozytywistycznemu wzorcowi kupiectwa.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

la przedsiębiorcy kierującego się w swojej działalności gospodarczej zasadami bliskimi pozytywistycznemu wzorcowi kupiectwa - See more at: http://www.businesswomanlife.pl/liderzy-przedsiebiorczosci-z-wiktoria-w-dloni/#sthash.GhKKoOov.dpuf
la przedsiębiorcy kierującego się w swojej działalności gospodarczej zasadami bliskimi pozytywistycznemu wzorcowi kupiectwa - See more at: http://www.businesswomanlife.pl/liderzy-przedsiebiorczosci-z-wiktoria-w-dloni/#sthash.GhKKoOov.dpuf
la przedsiębiorcy kierującego się w swojej działalności gospodarczej zasadami bliskimi pozytywistycznemu wzorcowi kupiectwa - See more at: http://www.businesswomanlife.pl/liderzy-przedsiebiorczosci-z-wiktoria-w-dloni/#sthash.GhKKoOov.dpuf
   

Certyfikat EuroRenoma

Firma Lechpol otrzymała certyfikat Europejski Rejestr Renomowanych, który uprawnia do udziału w programie gospodarczo-konsumenckim Euro Renoma promującym i wspierającym instytucje i przedsiębiorstwa, które odznaczają się szczególną solidnością i jakością, a także opierają swą działalność na zasadach etyki biznesowej.

   

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013

Wywiadownia gospodarcza Bisnode D&B po raz kolejny wyróżniła firmę Lechpol „Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę wiarygodności płatniczej. Certyfikat zaświadcza, że nasza firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, ryzyko transakcji  jest minimalne, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności nie wystąpił lub jest znikomy.

                           
   

Złoty As IT

Decyzją czytelników magazynu Reseller News, firma Lechpol otrzymała nagrodę w plebiscycie „Złote Asy IT w kategorii Debiut Roku, za sukces rynkowy marki Kruger&Matz.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

                     
   

Gazela Biznesu 2013

W gronie nagród firmy Lechpol zagościła już po raz piąty Gazela Biznesu, prestiżowe wyróżnienie, które otrzymują najdynamiczniej rozwijające się firmy w Polsce.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

         
   

Złoty Bell dla słuchawek Kruger&Matz

Firma Lechpol otrzymała statuetkę Złoty Bell w kategorii "Kobiecy gadżet roku 2013" za słuchawki Kruger&Matz KM0660 w konkursie Mobility Trends organizowanym przez redkację magazunu Mobility.  Nagroda Złoty Bell trafia do przedstawicieli firm, które wyróżniły się na rynku najlepszymi usługami i produktami w branży nowoczesnych technologii.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

                     
   

Podziękowania za wkład w rozwój powiatu

Na początku stycznia br. miało miejsce spotkanie noworoczne, którego gospodarzami byli Urszula Zadrożna, przewodnicząca rady powiatu garwolińskiego oraz starosta powiatu Marek Chciałowski. Przyjęcie rozpoczął i poprowadził wicestarosta Stefan Gora. W czasie tej uroczystości prezes firmy Lechpol Zbigniew Leszek otrzymał specjalne podziękowania za wkład w rozwój powiatu.

Zapraszamy do galerii zdjęć.                                                                                                                                         

                 
   

Lider Przedsiębiorczości 2013 roku

Po raz pierwszy firma Lechpol została laureatem Konkursu organizowanego przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw i otrzymała wyróżnienie "Lider Przedsiębiorczości Roku". Tytuł ten nadawany jest tylko kilkunastu firmom z całego kraju, które zostały rekomendowane i nominowane do tego tytułu przez organizacje przedsiębiorców oraz organizatorów. Konkurs organizowany jest już od 1994 roku. Tytuł "Lidera Przedsiębiorczości Roku" promuje aktywne, dynamiczne firmy, które w swej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności wobec klienta i partnerów oraz zasadą działania na rzecz dobra kraju.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

        
   

Światowa Firma 2013

Firma Lechpol znalazła się w gronie 1247 przedsiębiorstw z całego kraju, które otrzymały tytuł Światowa Firma 2013, a tym samym spełniły warunki określone przez Wywiadownię Handlową InfoCredit czyli realizują eksport dużej wartości na kilku rynkach zagranicznych. Konkurs organizowany jest przez redakcję Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma”, a jego  celem jest promowanie eksportu i ekspansji polskich firm na zagranicznych rynkach.

 
   

Gepard Biznesu 2012 oraz Efektywna Firma 2012

Firma Lechpol należy do jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.  Świadczy o tym najnowszy tytuł, jaki został jej przyznany przez redakcję Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” na podstawie analiz dynamiki wartości rynkowej oraz efektywności.

   

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2012

D&B Poland Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza, oceniająca wiarygodność i stabilność firm, już po raz trzeci z rzędu przyznała firmie Lechpol Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Wyróżnienie to zostało nadane na podstawie analizy moralności płatniczej według programu Bisnode International Payment Monito, analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiazań korporacyjnych i osobowych.

             
   

Dynamiczna Firma

Najnowszym wyróżnieniem jaki otrzymała firma jest certyfikat Dynamiczna Firma, który został przyznany przez niezależną wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska za osiągniętą dynamikę wzrostu w ostatnich trzech latach działalności. Wskaźnik obliczony został na podstawie algorytmu oceny wzrostu opracowanego przez Bisnode, uwzględniającego obrót i zysk firmy. Dane te zostały zweryfikowane także przez jedną z największych światowych wywiadowni gospodarczych – Dun&Bradstreet, co dodatkowo podnosi wiarygodność danych oraz prestiż wyróżnienia.

   

Gazela Biznesu 2012

Już po raz czwarty dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność firmy Lechpol do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Pozycja w rankingu zależy wyłącznie od osiągniętych przez firmę wyników, a konkretnie - od wypracowanego w ciągu trzech lat przyrostu obrotów. O możliwości zakwalifikowania się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiająca się publikowaniem własnych wyników finansowych.

       
   

Złoty Orzeł Biznesu

W jubileuszowej edycji konkursu MAZOWIECKA FIRMA DZIESIĘCIOLECIA Lechpol został nagrodzony Złotym Orłem Biznesu w kategorii Handel i Dystrybucja. Tytuł został przyznany decyzją kapituły i organizatorów pod patronatem honorowym marszałka województwa mazowieckiego, Adama Struzika.  Jest to już czwarte wyróżnienie dla firmy przyznawane przez Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. oraz Naczelną Radę Zrzeszeń Handlu i Usług.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

   

Wyróżnienie w konkursie Mama w pracy

Firma Lechpol została wyróżniona w jubileuszowej, piątej edycji konkursu Mama w pracy. Konkurs został zorganizowany przez Fundację Świętego Mikołaja, dziennik Rzeczpospolita oraz Instytut MillwardBrown SMG/KRC.

Spośród 92 firm zgłoszonych do konkursu wyróżniono 26. Konkurs nagradza instytucje, które zapewniają młodym matkom bardzo dobre warunki zatrudnienia, umożliwiając jednocześnie łączenie macierzyństwa z pracą zawodową.

   

 

Rynkowy Lider Innowacji 2012

W 2012 roku Lechpol otrzymał tytuł Rynkowego Lidera Innowacji. Jest to to wyróżnienie dla przedsiębiorstw, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów, usług, wdrożonych standardów zarządzania oraz obsługi klienta. Firmy innowacyjne to nie tylko podmioty działające w sektorach nowych, zaawansowanych technologii, ale też te operujące w tradycyjnych sektorach stale jednak inwestujące w nowoczesne rozwiązania, podnosząc tym samym jakość oferowanych produktów i usług.

         
   

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2011

Jest to zaszczytna nagroda, którą zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Lechpol zdobył Certyfikat Wiarygodności Biznesowej już po raz drugi. Wyróżnienie to gwarantuje, że firma jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Przyznawany przez Dun&Bradstreet Poland certyfikat, honorowany jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

   

Gazela Biznesu 2011

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. O miejscu w rankingu decyduje dynamika przychodów, które firma osiąga w ciągu 3 lat. Nazwa rankingu porównuje wyróżnione firmy do gazel, ponieważ dynamicznie potrafią dostosowywać się do zmiennych warunków panujących w otoczeniu biznesowym. Wyróżnienie to firma Lechpol otrzymała po raz trzeci.

 

   

Rodzinna Firma Roku 2011

W 2011 roku Lechpol został laureatem rankingu Rodzinna Firma Roku organizowanego przez magazyn Newsweek. Celem rankingu było wyłonienie najbardziej dynamicznych polskich firm rodzinnych, dla których przyjazna atmosfera, stabilność firmy i zatrudnionych w niej osób, są stawiane wyżej niż czysty zysk.

 

   

Firma Wiarygodna Finansowo 2011


W 2011 r. Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor przyznało firmie Lechpol certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Potwierdza on, że nasza firma jest godnym zaufania partnerem biznesowym terminowo regulującym swoje zobowiązania zarówno wobec innych przedsiębiorców, jak i całego systemu bankowego.

   

Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców 2011

W 2011 roku edycja konkursu miała charakter ogólnopolski. Firma Lechpol zostala nagrodzona w kategorii Handel i Dystrybucja. Wiktoria jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej.

   

 

Gepard Biznesu 2010

Tytuł przyznany za za dynamiczny i efektywny rozwój w latach 2008 – 2010. Konkurs został przygotowany na zlecenie Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma" i przeprowadzony według metodologii opracowanej przez Instytut Bankowości Spółdzielczej. Przyznane wyróżnienie podkreśla, że firma Lechpol należy do grona dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku.

   

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010

Firma Dun & Bradstreet przyznała nam Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Otrzymanie tego wyróżnienia zaświadcza, że dane finansowe firmy Lechpol dają gwarancję bardzo wysokiej płynności finansowej i rentowności, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Firma Dun & Bradstreet to czołowa wywiadownia gospodarcza, która w stworzonej przez siebie bazie posiada raporty o ponad 2 mln firm z całego świata.

 

   

Wiktoria Mazowieckiego Znaku Jakości 2010

Firma Lechpol uzyskała prestiżową nagrodę przyznawaną przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. Celem konkursu jest upowszechnienie zasad etyki w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz promocja najlepszych przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami.

   

Gazela Biznesu 2010

Lechpol już kolejny raz z rzędu otrzymał tytuł Gazeli Biznesu. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w dziedzinie biznesu przyznawana w Polsce. Firma została uznana w corocznym rankingu Pulsu Biznesu pomimo sporej konkurencji na rynku handlu i dystrybucji elektroniki, m.in. dzięki stałemu wzrostowi obrotów i regularnym zyskom ze sprzedaży.

   

Srebrny Orzeł Biznesu 2010

Jest to trzecia z rzędu nagroda dla firmy Lechpol w konkursie Mazowiecka Firma Roku. Konkurs ten jest podsumowaniem całorocznej działalności przedsiębiorców województwa mazowieckiego. Firma została uhonorowana w kategorii Handel i Dystrybucja.

   

Diamenty Forbesa 2010

Lechpol znalazł się w prestiżowym gronie – firm, które przez ostatnie trzy lata najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Biorąc pod uwagę m.in. poziom sprzedaży, zysk netto, i nakłady na inwestycje Lechpol został uznany jednym z przedsiębiorstw, które najefektywniej wykorzystywały koniunkturę ostatnich lat.

   

Gazela Biznesu 2009

Konkurs ma na celu wyłonienie najaktywniej funkcjonujących marek spośród ponad 25 tys. przedsiębiorstw mających decydujący wpływ na stan gospodarki i poziom życia Polaków. Firma Lechpol została uznana w corocznym rankingu Pulsu Biznesu pomimo sporej konkurencji na rynku handlu i dystrybucji elektroniki, m.in. dzięki stałemu wzrostowi obrotów i regularnym zyskom ze sprzedaży.

   

Srebrny Orzeł Biznesu 2009

W roku 2009 firma Lechpol firma została uhonorowana w konkursie Mazowiecka Firma Roku statuetką Srebrnego Orła Biznesu w kategorii Handel i Dystrybucja.

   

Brązowy Orzeł Biznesu 2008

Firma Lechpol otrzymała statuetkę Brązowego Orła Biznesu w konkursie Mazowiecka Firma Roku. Konkurs ten jest podsumowaniem całorocznej działalności przedsiębiorców województwa mazowieckiego, a nagrody przyznawane są za rozwój gospodarczy, kulturalny i społeczny. To prestiżowe wyróżnienie firma LECHPOL otrzymała w kategorii Handel i Dystrybucja.