Idea działania firmy Lechpol

 

Koncentrujemy się na potrzebach Klienta
Pracujemy dla (i na) klienta poprzez utrzymywanie partnerskich relacji, przestrzeganie poufności w zakresie ochrony danych naszych partnerów, informacji handlowych, prowadzonych transakcji.

Zapewniamy najwyższą jakość usług. Jesteśmy przekonani, że sprzedawca sprzedaje nie tylko towar, ale także coś dodatkowego – przyjemność bycia dobrze obsłużonym, zadowolenie i satysfakcję. Nie chcemy jedynie spełniać oczekiwań klienta, ale staramy się je wyprzedzać. Nie wystarcza nam już samo  zadowolenie klienta. Chcemy go sobą zachwycić.


Przedsiębiorczość drogą do sukcesu
Działamy zgodnie z prawem obowiązującym w naszym kraju oraz na obszarach, gdzie prowadzimy działalność handlową. Ponadto dostosowujemy się do wymogów wynikających z przynależności do struktur unijnych.

Dbamy o rozwój firmy oraz atrakcyjność oferowanych produktów. Jesteśmy przekonani, że rozwój i innowacyjność są czynnikami, które inspirują i przyciągają.

Stawiamy na jakość. Nasze wyroby badane są w trakcie i po zakończeniu procesów produkcji.

Konkurencję traktujemy poważnie. Rywalizujemy na rynku w sposób uczciwy, zachowując dobre obyczaje. Nasz sposób na konkurencję to dbanie o jakość oferowanych przez nas usług i bogata oferta produktów.


Firma to ludzie
Nasi pracownicy tworzą skuteczny i zgrany zespół. Dajemy szansę na zdobycie doświadczenia, inspirujemy do poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Opieramy się na efektywnej komunikacji oraz dzieleniu się informacjami, wiedzą i doświadczeniem.

Dajemy możliwości rozwoju. Przyjmujemy na staż młodych absolwentów uczelni oraz pozwalamy na zdobycie doświadczenia w ramach praktyk zawodowych.


Zaangażowanie społeczne
Wspieramy lokalną społeczność poprzez działania charytatywne. Szczególnie bliski jest nam los dzieci i młodzieży. Pomagamy szkołom, parafiom, stowarzyszeniom.

Wzniecamy sportowego ducha. Sponsorujemy lokalny, drugoligowy klub siatkówki, wspieramy budowę miejsc przyczyniających się do aktywności fizycznej, takich jak boiska, stadiony, itp.