WŁASNE MARKI DROGĄ DO SUKCESU

Nieustanne poszerzanie oferty (w tym także wprowadzanie produktów polskich producentów) skłoniło firmę do usystematyzowania i pogrupowania towarów. Odtąd każdy z nowych produktów przyporządkowywany jest do jednej z zarejestrowanych przez Lechpol marek. I tak obok już istniejących:

Uni-T – mierniki uniwersalne i urządzenia pomiarowe,

Cabletech – kable koncentryczne, telekomunikacyjne, głośnikowe i połączeniowe,

Peiying – multimedia i produkty car-audio,

Vipow – baterie i akumulatorki, akumulatory żelowe, latarki,

Azusa – mikrofony, miksery i sprzęt nagłaśniający,

 

w roku 2002 zostały zarejestrowane kolejne marki:

Diebeisi – głośniki i nagłośnienie estradowe,

Sunker – radia CB, anteny i osprzęt do CB,

Quer – elektroniczne nośniki danych: płyty CD i DVD, karty pamięci,

Kemot – oświetlenie i osprzęt elektryczny.

 

Wyraźne sklasyfikowanie poszczególnych produktów pomogło również w prowadzeniu działań promocyjnych poszczególnych marek.

W latach 2007-2008 firma Lechpol zaczęła w większym stopniu angażować się w działania marketingowe na rynku polskim i europejskim. Produkty marki Peiying zaczęły pojawiać się w reklamach prasowych i telewizyjnych. Wsparciem kampanii medialnych były bilbordy reklamowe ustawione przy głównych trasach komunikacyjnych na terenie całej Polski. Wczesną wiosną 2009 roku w obiektywach kamer TVN TURBO powstał kolejny po Fordzie demo car marki Peiying. Jego premiera miała miejsce na targach Sound of Tuning w Lublinie. Rok później w podobny sposób zaprezentowano kolejny demo car Peiyinga - BMW 1. Od tego czasu samochody prezentowane są na wielu imprezach z branży car audio i tuningowej oraz na zlotach samochodowych, festynach i różnych piknikach w Polsce i Europie.

Pojawienie się pierwszych produktów marki Peiying (głośników, wzmacniaczy i radioodtwarzaczy samochodowych) wymogło na nas potrzebę promocji. Najlepszą jej formą było pokazanie naszego sprzętu w akcji. Dlatego zdecydowaliśmy się na stuningowanie najpierw Forda Focusa i Nissana 350Z, a następnie BMW 1 i wyposażenie ich w nasze nagłośnienie. Gdy na rynku pojawiły się produkty car audio Kruger&Matz postanowiliśmy zademonstrować ich możliwości w kolejnym samochodzie – tym razem Nissanie 370Z. Nasze demo cary do dziś przyciągają tłumy i robią wrażenie na uczestnikach różnego typu imprez tematycznych – Mariusz Leszek.