Biuro prasowe

O tym, że Lechpol Electronics jest firmą rodzinną, już chyba nikomu nie trzeba przypominać. W 2015 roku stery założonego w 1990 roku przez Zbigniewa Leszka przedsiębiorstwa przejęli jego trzej synowie, którzy w duchu dynamicznie zmieniającego się rynku rozwijają spółkę, nie zapominając przy tym o wpajanych przez ojca wartościach. Teraz na podstawie przebytego audytu firma Lechpol Electronics oficjalnie dołączyła do zaszczytnej grupy firm rodzinnych i uzyskała prawo do używania znaku nadawanego przez Fundację Firm Rodzinnych.

Na rynku zadebiutowały właśnie dwie nowe szczoteczki do zębów serii Teesa Sonic, które zapewnią nową jakość w pielęgnacji jamy ustnej, a jednocześnie nie obciążą zbytnio portfela. Teesa Sonic, to zaawansowane technologicznie urządzenia, które dokładnie czyszczą zęby, wykorzystując delikatne, a zarazem bardzo skuteczne ruchy pulsacyjne. Dzięki temu myjąc zęby chronią szkliwo oraz zapobiegają recesji dziąseł. Produkty dostępne są w ponad 40 salonach LPelektornik w całej Polsce.

Na rynku AGD debiutuje Teesa - zupełnie nowa marka, której dystrybutorem jest firma Lechpol, właściciel marki Kruger&Matz oferującej urządzenia mobilne i sprzęt audio. Teesa posiada w portfolio produkty z segmentu małego AGD, które pomagają nie tylko zadbać o wygląd i porządek w domu, ale także zaserwować domownikom lub gościom najbardziej wyszukane potrawy oraz zdrowe, świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw.

Firma Lechpol, będąca producentem dobrze znanych na rynku urządzeń marki Kruger&Matz, w bieżącym roku świętuje jubileusz 25-lecia istnienia. W ciągu tego czasu z jednoosobowej firmy powstał sprawnie działający podmiot, który z każdym rokiem staje się coraz bardziej liczącym graczem na rynku elektroniki. Jednak pomimo dużej skali działania jedna rzecz jest niezmienna - firma Lechpol nadal utrzymuje rodzinny charakter. 

Street to dynamiczne słuchawki, które zostały stworzone z myślą o każdym, kto kocha muzykę i chce się nią cieszyć w każdej sytuacji. To także obowiązkowy gadżet osób, dla których obok doznań muzycznych, ważne jest podkreślanie swojej osobowości. Słuchawki idealnie sprawdzą się w podróży, na spacerze, jak też w zaciszu domu.

Z początkiem marca rozpoczęła się kolejna edycja najważniejszych targów poświęconych rozwiązaniom mobilnym. Jak co roku podczas Mobile World Congress 2015 producenci ogłoszą swoje premiery w segmencie smartfonów, tabletów oraz technologii ubieralnych. Wśród nich nie zabraknie Kruger&Matz, który w Barcelonie po raz pierwszy zaprezentuje FLOW - najnowszego smartfona z LTE oraz opaskę FitOne.

Firma LECHPOL, będąca producentem sprzętu elektronicznego marki Kruger&Matz, kończy bieżący rok sukcesem, który potwierdzają wyróżnienia przyznane przez niezależne stowarzyszenia przedsiębiorców. W ostatnim czasie firma otrzymała trzecią już statuetkę Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców, Polską Nagrodę Innowacyjności,  Lidera Przedsiębiorczości 2014 roku, tytuł Euro Firma Roku 2014 oraz znak EuroRenoma. Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców szczególnie wyróżniła Prezesa firmy Lechpol, Zbigniewa Leszka przyznając mu Nagrodę im. Stanisława Wokulskiego.

Blisko 2000 zgłoszeń, 15 161 przejechanych kilometrów, 35 półfinalistów, 10 zwycięzców. To krótkie podsumowanie w liczbach kampanii „It’s your life just take it” – organizowanej przez Kruger&Matz. Kampanii, która swoim zasięgiem objęła całą Polskę. Łowca Pasji – Marcelina Zawadzka – wraz z ekipą odwiedziła wszystkich uczestników, którzy zakwalifikowali się do finału.

Od jesieni Kruger&Matz, marka specjalizująca się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, rozszerza swoje działania na rumuńskim rynku technologicznym. Tam też 7 października odbędzie się premiera najnowszych urządzeń w portfolio marki – smartfona LIVE 2 LTE oraz tabletu EDGE1081. Relację z wydarzenia będzie można oglądać od godz. 16.30 za pośrednictwem transmisji internetowej na stronie www.krugermatz.com.

Strony