Współpraca

Wszystkie firmy zajmujące się sprzedażą lub produkcją elektroniki bardzo serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy handlowej. W tym celu należy przesłać do nas dokumenty poświadczające prowadzenie działalności gospodarczej lub posiadanie osobowości prawnej:

 • numer NIP
 • decyzja w sprawie nadania numeru REGON
 • zaświadczenie o wpisie do ewidencji lub jego odpowiednik
 • lub wypis z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG)

Po przesłaniu dokumentów otrzymają Państwo hasło do naszej strony internetowej, gdzie każdy klient posiada swoje indywidualne konto wraz z aktualnymi cenami.

Staramy się utrzymać niezmienny poziom cen, jednak ze względu na częste zmiany kursu walut oraz wahania cen surowców na rynkach światowych, nie zawsze jest to możliwe. Aktualnie obowiązujący cennik udostępniamy na stronie internetowej. Każda pozycja towarowa przedstawiona na stronach internetowych  ma określony numer katalogowy, nazwę towaru, cenę sprzedaży netto wyrażoną w PLN oraz minimalną ilość zakupu (opakowanie) i jednostkę.

W budowaniu własnej firmy i relacji handlowych kierujemy się kilkoma zasadami:

 1. Działamy zgodnie z prawem obowiązującym w naszym kraju oraz na obszarach, gdzie prowadzimy działalność handlową. Ponadto dostosowujemy się do wymogów wynikających z przynależności do struktur unijnych.
 2. Pracujemy dla (i na) klienta poprzez utrzymywanie partnerskich relacji, przestrzeganie poufności w zakresie ochrony danych naszych partnerów, informacji handlowych, prowadzonych transakcji.
 3. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Jesteśmy przekonani, że sprzedawca sprzedaje nie tylko towar, ale także coś dodatkowego – przyjemność bycia dobrze obsłużonym, zadowolenie i satysfakcję. Nie chcemy jedynie spełniać oczekiwań klienta, ale staramy się je wyprzedzać.
 4. Dbamy o rozwój firmy oraz atrakcyjność oferowanych produktów. Jesteśmy przekonani, że innowacyjność jest czynnikiem, który inspiruje i przyciąga.
 5. Stawiamy na jakość. Nasze wyroby badane są w trakcie i po zakończeniu procesów produkcji.
 6. Konkurencję traktujemy poważnie. Rywalizujemy na rynku w sposób uczciwy, zachowując dobre obyczaje. Nasz sposób na konkurencję to dbanie o jakość usług i bogata oferta produktów.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia prosimy składać w dowolnie wybrany przez Państwa sposób: za pośrednictwem naszej strony internetowej, e-mailem, faksem lub telefonicznie. Zamówienie powinno zawierać:

 • dane wymagane do wystawienia faktury VAT plus ewentualny adres wysyłkowy,
 • numer telefonu, pod którym możemy się skontaktować w razie wątpliwości,
 • wykaz zamawianych towarów (nazwa i numer katalogowy),
 • ewentualne uwagi.

Uwaga! Nie obsługujemy linii zaległości. Towarów, których nie było w naszym magazynie w momencie realizacji zamówienia, nie dosyłamy w późniejszym terminie bez ponownego zamówienia.

Minimalna kwota zamówienia 250 zł netto.

Towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej, a koszty transportu w zamówieniach, których wartość wynosi minimum 500 PLN netto, są pokrywane przez naszą firmę.

Towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej, a koszty transportu w zamówieniach, których wartość wynosi minimum 500 PLN netto (jeśli przesyłka nie musi być wysłana na palecie) są pokrywane przez naszą firmę. W przypadku przesyłek paletowych, firma Lechpol pokrywa koszty transportu zamówień, których min. wartość wynosi 1500 PLN netto.

W sklepie internetowym wyświetlane są ceny netto. Odbiorcy hurtowi zamawiający większe ilości danego towaru, mogą indywidualnie negocjować ceny.

Przy realizacji pierwszego zamówienia prosimy o kontakt z działem sprzedaży w celu ustalenia formy płatności.

W przypadku odmowy kurierowi zwrotu palety euro, Lechpol obciąży klienta kosztem palety w wysokości 40zł brutto.

Załącznik: