Uwaga: prosimy wszystkich klientów firmy którzy zakupili przejściówkę/adapter ZLA0130A, ZLA0557

Dotyczy ZLA0130A
Uwaga: w związku z niezgodnością z pkt. 9.2 normy PN-IEC 60884-1:2006/A1:2009 prosimy wszystkich klientów firmy którzy zakupili przejściówkę/adapter ZLA0130A o zaprzestanie sprzedaży i zwrot stanów do magazynu głównego naszej firmy. Używanie w/w przejściówki może grozić porażeniem prądem. Na zwrócony przez Państwa towar, będą wystawiane faktury korygujące.

dobreprogramy.pl, WGW: Kruger&Matz pokazuje nowe laptopy

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia relacji z targów Warsaw Games Week. Podczas tej trzydniowej imprezy zwiedzający mogli sprawdzić
możliwości naszych laptopów z serii Explore PRO, tabletów i
smartfonów, a wśród nich najnowszych modeli LIVE 5+ czy FLOW 5+.
 

Infomarket.edu.pl, Tak osiąga się sukces

We wrześniu odbyła się doroczna konferencja szkoleniowa dla partnerów handlowych firmy Lechpol, zorganizowana jak zwykle z olbrzymim rozmachem. Świadczy o tym już chociażby miejsce, które wybrano na lokalizację szkolenia – ekskluzywny hotel Vienna House Andel’s w Łodzi.

Dziennik.pl, Kruger&Matz idzie w komputery. Polska firma prezentuje linię laptopów

Polska firma zaprezentowała swoje nowości na 2017 rok. Ponieważ w zeszłorocznej ofercie doskonale sprzedawały się ultrabooki, Kruger&Matz postanowił pójść za ciosem i przygotował ciekawie wyglądającą linię laptopów.

Szczoteczki soniczne Teesa – nowa jakość w pielęgnacji jamy ustnej w atrakcyjnej cenie

Na rynku zadebiutowały właśnie dwie nowe szczoteczki do zębów serii Teesa Sonic, które zapewnią nową jakość w pielęgnacji jamy ustnej, a jednocześnie nie obciążą zbytnio portfela. Teesa Sonic, to zaawansowane technologicznie urządzenia, które dokładnie czyszczą zęby, wykorzystując delikatne, a zarazem bardzo skuteczne ruchy pulsacyjne. Dzięki temu myjąc zęby chronią szkliwo oraz zapobiegają recesji dziąseł. Produkty dostępne są w ponad 40 salonach LPelektornik w całej Polsce.

Strony